Korzyści dla zawodników

Aktualne tabele i rankingi

Najbardziej oczywistą korzyścią jest szybki wgląd do aktualnych informacji związanych z rozgrywkami, czyli wyników meczów , tabel i rankingów. W czasach przed GoMyLeague, sami byliśmy zmuszeni wyczekiwać aż tabele zostaną uzupełnione. Zwykle trwało to nawet kilka dni. Czy ten problem również Was dotyczy ?
Jeśli tak, miło nam poinformować, że nasz system umożliwi wpisy jeszcze w czasie przebiegu meczu.

Tabela i ranking zawodników zostaną zaktualizowane bezpośrednio po wprowadzeniu wyniku meczu.

Wyniki podczas trwania meczu

GoMyLeague pozwala na wprowadzanie wyników, przede wszystkim zawodnikom. Każda osoba z zespołu, już podczas trwania spotkania, na bieżąco może wprowadzać zdobyte punkty. Dzięki temu, nie trzeba specjalnie do tej roli, angażować dodatkowej osoby, która wprowadzić musi wyniki z wielu spotkań w krótkim czasie.

Powiadomienia

Po zalogowaniu do systemu, zawodnik widzi swój terminarz spotkań, a przede wszystkim swoje nabliższe spotkanie. Zawodnicy otrzymają też automatyczne przypomnienia o zbliżającym się spotkaniu wraz ze szczegółowymi danymi o miejscu spotkania, godzinie, gospodarzach, itd.

Nawigacja do miejsca rozgrywania meczu

Wystarczy kliknąć w ikonę zamieszczoną przy nadchodzącym meczu, a system włączy automatycznie Twoją nawigację, która wybierze trasę do miejsca rozgrywania meczu.