Jak to działa?

Utworzenie własnej federacji

Osoba zarządzająca organizacją, zakłada w systemie GoMyLeague federację. Następnie tworzy poziomy Lig (Liga I, Liga II, etc.), w Ligach - zespoły (nazwy zespołów), a w ramach zespołów dodaje zawodników (imiona, nazwiska). Wprowadza też dodatkowe dane, np. kapitanów zespołów, dane adresowe, godziny i dni rozgrywek, itd.

Prostota i intuicyjność

GoMyLeague jest przejrzysty i intuicyjny, co widać od razu po zalogowaniu się. Nie trzeba się zastanawiać nad odpowiednimi krokami. System jest tak skonstruowany, aby pomóc Wam łatwo i domyślnie przejść przez proces wprowadzania potrzebnych danych.

Samodzielny zapis wyników rozgrywek

Istotą GoMyLeague jest szybkość i wygoda zapisu wyników rozgrywek. Pomysł bazuje na tym aby zawodnicy samodzielnie mogli wprowadzać wyniki poszczególnych meczów i pojedynków, już w trakcie ich rozgrywania.

Bezpieczeństwo wyników

Dużą zaletą systemu jest natychmiastowa automatyczna weryfikacja wyników. Zawodnik z drużyny A wpisuje wynik, a zawodnik z drużyny B go weryfikuje i zatwierdza. To zabezpieczenie daje pewność poprawności zapisu wszystkich wyników.

Uprawnienia

Określone uprawnienia administracyjne można nadać wybranym osobom, np. Opiekunom zespołów lub innym wybranym członkom grupy, którzy będą edytowali poszczególne dane. GoMyLeague przewiduje różne opcje nadawania uprawnień. Wystarczy tylko uściślić potrzeby. To Wy decydujecie, kto ma jakie uprawnienia.